بهترین گنج یاب بوقی

خرید دستگاه فلزیاب پالسی

خرید دستگاه فلزیاب پالسی

فلزیاب دستگاهی برای شناسایی اشیاء دفن شده در زمین میباشد و همچنین دارای انواع مختلفی میباشد. فلزیاب بوقی با سیستم پالسی دارای عمق کاوش بالایی نسبت به فلزیاب هایVLFمیباشد دستگاه های فلزیاب پالسی در زمین هایی که خاک معدنی دارند کارایی بهتری از خود نشان میدهند به همین علت خرید دستگاه فلزیاب پالسی برای خاک ایران مناسب هستند.

این دستگاها به دلیل قدرت بالا مصرف جریان زیادی دارند همچنین از نظر تفکیک قدرت کمتری برای تشخیص فلزات آهنی و غبرآهنی نسبت به سایر دستگاه ها دارند.در فلزیاب پالسی از یک یا چند سیم پیچ مشترک به عنوان فرستنده و گیرنده استفاده میشود. در این فناوری با ارسال پالس های کوتاه ولی قوی، میدان مغناطیسی شدیدی در جهت زمین و بلا فاصله به سمت بالا تولید میشود.

سپس سیستم کنترلی به سرعت پالس دیگری میفرستد تا میدان مغناطیسی فرستنده، میدان القایی فلز را شکار کند.برای خرید فلزیاب پالسی به این نکته توجه داشته باشید که عمق کاوش این دستگاه ها 3 الی 4 متر میباشد.

معرفی بهترین فلزیاب برای خرید دستگاه فلزیاب پالسی

در اول لیست برای خرید دستگاه فلزیاب پالسی میتوان فلزیاب نوا پلاس را معرفی کرد این فلزیاب دارای قدرت باورنکردنی میباشد و به دلیل حساسیت بالا محبوبیت زیادی در بین اپراتور ها دارد و میتواند با فلزیاب لورنز رقابت کند، بالانس این فلزیاب به صورت اتوماتیک است که بسیار دقیق است و میتوانید بدون خطا به کاوش بپردازید.

فلزیاب نوا پلاس

دستگاه دیگری که برای خرید دستگاه فلزیاب پالسی پیشنهاد میشه فلزیاب کامپکس ایکس 5 است که دارای قیمت مناسبی میباشد و برای کسانی که به دنبال یک فلزیاب ارزان و قوی هستند یک انتخاب عالی است، بالانس این فلزیاب به صورت دستی میباشد و قابلیت تنظیم آن با توجه به نیاز اپراتور انجام میشود.

ارزانترین فلزیاب بوقی

برخی دیگر از دستگاه های فلزیاب هستند که قابلیت هایی بیشتر از یک دستگاه فلزیاب را به شما ارائه میدهند فلزیاب کامپکس ایکس 6 بهترین فلزیاب نقطه زن بوقی 2024 به عنوان یک فلزیاب دوکاره برای شما امکان نقطه زنی و شعاع زنی را فراهم میکند و میتوانید به راحتی در زمین های وسیع محدوده کاوش را کاهش داده و با نقطه زنی آن محل دقیق هدف را مشخص کنید.

   فلزیاب نقطه زن و شعاع زن

فلزیاب پالسی اسکنر

بهترین فلزیاب ها بر اساس نوع میدان مغناطیسی به دونوع تقسیم میشوند

  • فلزیاب پالس القایی (Pulse induction (PI
  • فلزیاب های نوسان ممتد (Continuous wave (CW

فلزیاب های پالسی دارای چند لوپ با انداره متفاوت میباشند که هرکدام برای عمق کاوش متفاوتی مورد استفاده قرارمیگیرند. اکثر افراد با این تفکر هستند که بعد از خرید فلزیاب پالسی باید مستفیم به زمین و بالا سر هدف مورد نظر بروند و با اولین کاوش نتیجه بگیرند اما این دیدگاه کاملا اشتباه است کار با دستگاه فلزیاب پالسی مانند هرکار دیگه نیازمند تمرین و تکرار میباشد.

به طور کلی کار کردن با فلزیاب ها نیازمند آموزش توسط افراد با تجربه یا مطالعه نحوه استفاده از آن میباشد نکته مهم بعد از خرید دستگاه فلزیاب پالسی که باید به آن توجه شود مطالعه دقیق کاتالوگ همراه دستگاه فلزیاب میباشد. افراد باید تمامی امکانات سیستم را بشناسند و با توجه به امکانات موجود در دستگاه فلزیاب پالسی از آن در جهت یافتن اشیاء مورد نظر استفاده کنند.

چطور فلزیاب رو بالانس کنیم؟

پس از خرید دستگاه فلزیاب پالسی برای کار نیاز به بالانس شدن دستگاه داریم بالانس تنظیماتی است که انجام آن باعث افزایش عمق کاوش در زمین های معدنی میشود، هرگونه تغییر در میدان پالس، در کار دستگاه اختلال وارد کرده و دستگاه شروع به بوق زدن میکند.

بدیهی است مواد معدنی موجود در خاک نیز باعث اختلال در میدان پالس شده و باعث میشه تا دستگاه مدام بوق اضافه بزنه، برای این منظور از بالانس برای سازگار کردن دستگاه با خاک محیط استفاده میشود.

انجام تنظیمات فلزیاب مربوط به بالانس زمین میتواند باعث کاهش این خطاها شود و دقت را در هنگام کاوش بالاتر ببرد و اپراتورمیتوانید صداها را واضح بشنود و سیگنال های مزاحم را حذف کند.

به صورت کلی دو نوع بالانس زمین وجود دارد:

  • بالانس دستی زمین ( Manual Ground Balance )
  • بالانس اتوماتیک ( Automatic Ground Balance )

در بالانس دستی تنظیمات فلزیاب توسط اپراتور فلزیاب انجام میشود و در این صورت حداقل صدای مربوط به سیگنال های مزاحم شنیده میشود. در بالانس اتوماتیک زمین فلزیاب به صورت خودکار تنظیمات مناسب را تخمین زده و اعمال میکند. این نوع بالانس سریعتر بوده و دارای دقت بیشتری نسبت به نوع دستی دارا میباشد.

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام میشود.

شرکت فلزیاب غرب نمایندگی معتبر خرید و فروش بهترین دستگاه های طلایاب، گنج یاب، فلزیاب با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای خرید راحت مشتریان امکان مشاوره رایگان را فراهم کرده است. دستگاه های فلزیاب دارای انواع مختلف بوقی، تصویری، شعاع زن میباشند که هرکدام دارای کارایی متفاوتی هستند.

اگر از افرادی هستید که تازه به جستجو گنج علاقه پیدا کردید، اطلاعات کافی درباره خرید دستگاه ندارید و به دلیل زیاد بودن تنوع دستگاه ها نمیدانید چه دستگاهی خریداری کنید میتوانید به کمک مهندسین شرکت فلزیاب غرب با توجه به نیاز خود مناسب ترین دستگاه را خریداری کنید.

مهندسین شرکت فلزیاب غرب با توجه به نیاز شما برای جستجو یک دستگاه با عملکرد بالا را به شما معرفی میکنند. توجه داشته باشید که پس از خرید دستگاه آموزش رایگان کار با فلزیاب را به شما آموزش داده و در صورت سؤال میتوانید با پشتیبانان ما در تماس باشید تا به یک اپراتور حرفه ای تبدیل شوید.

خرید فلزیاب از شرکت غرب

شماره تماس همه روزه 9 الی 17

برای مشاوره رایگان خرید دستگاه فلزیاب پالسی با کارشناسان شرکت فلزیاب غرب در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس برای خرید انواع دستگاه های فلزیاب بوقی، فلزیاب تصویری،

فلزیاب شعاع زن، فلزیاب پین پوینتر، تعمیر فلزیاب، ارتقا فلزیاب، اجاره فلزیاب

09303580080

اینستاگرام شرکت فلزیاب غرب

اینستاگرام شرکت فلزیاب غرب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *